Welcome

Ставки на кіберспорт і інші види спорту

Ставки на спорт з кожним роком стають все більш популярними серед гравців. Кіберспорт є доволі молодим видом спорту, котрий швидко завойовує популярність, чому сприяє різноманіття ігор і великі призові, за котрі і відбувається змагання між учасниками турніру. В кіберспорті можуть відбуватися як командні, так і індивідуальні зустрічі. Найбільшою популярністю у гравців і глядачів користуються ігри в наступних жанрах:

  • шутери;
  • MOBA
  • симулятори;
  • файтинги!

Ігри, котрі лише нещодавно стали популярними серед кіберспортсменів, представлені такими тайтлами як Fornite, PUBG, Hearthstone. Як і сам вид спорту, ставки на кіберспорт набирають все більшої популярності серед українців. Увага до ігор завдячує також широкому доступу до трансляцій. Практично кожна зустріч між командами підчас турніру висвітлюється за допомогою стрімінгових сервісів. Інтерес до ігор і турнірів вже не обмежується переглядом трансляцій. Значна частина вболівальників має достатньо знань, щоб спрогнозувати перебіг зустрічі, тому може швидко покращити власне фінансове становище завдяки іграм. Звичайно, букмекери всіляко намагаються задовольнити цей зростаючий попит, запрошуючи беттерів зробити декілька ставок на Контр-Страйк, Доту або Старкрафт 2.

Реальний заробіток на кіберспорті відкритий кожному

Сьогодні вже не потрібно витрачати багато часу, щоб обрати букмекера для ставок на кіберспорт. В інтернеті є достатньо БК, котрі мають багаторічний досвід роботи. Вони можуть запропонувати цілодобову технічну підтримку гравців, що дозволить швидко отримати відповіді на будь-які запитання. Не менш важливим пунктом є програма лояльності, котрій слід приділити вдосталь часу. Гарні бонуси дозволять швидше збільшити власний депозит.

Серед представників вітчизняного букмекерського ринку є навіть спеціалізовані киберспортівні букмекерські контори. Правильно обрати компанію дозволить вивчення незалежного рейтингу. Чим вище у ньому находиться букмекер, тим безпечніше буде робити ставки на сайті компанії. В якості основних критеріїв для визначення кращих БК повинні використовуватися:

  • вибір ставок і розпис киберспортівних подій;
  • розмір маржі букмекера;
  • ліміти ставок!

Лінія і розпис букмекера

Киберспортівні парі – це не тільки ставки на CS: GO і Dota 2. Комп’ютерний спорт включає в себе велику кількість абсолютно різних дисциплін. До того ж в киберспорті регулярно проводиться безліч різних регіональних і міжнародних турнірів. Тому охоплення якомога більшого числа змагань – ключова вимога до всіх букмекерыв, які приймають парі на киберспортівні матчі. Також для шанувальників тієї чи іншої гри важливо, щоб розпис букмекера враховував всі нюанси і особливості геймплея, дозволяючи робити якомога більше різних ставок.

Не варто забувати і про потенційних розмірах виграшів в разі вдалих парі: у різних букмекерів ставка на одну і туж же подію може принести різний виграш через відмінності в коефіцієнтах. Високі коефіцієнти і низька маржа букмекера – це безумовний плюс для будь-якого беттера, незалежно від того, на який вид спорту він вирішив поставити. Ймовірність скасування киберспортівних заходів, які перейшли в онлайн-формат, дуже мала, що є ще однією перевагою цього виду спорту для гравців.