Welcome

Рекомендована стратегія ставок в кіберспорті

Киберспортівні турніри стали дуже популярними заходами серед молоді. Цим скористалися букмекерські контори, які впровадили в свої сайти і додаткові розділи, де всі охочі можуть зробити ставки на різні киберспортівні матчі і результати турнірів. Якщо знати кілька стратегій, то заробляти на кіберспорті стає цілком можливо. Унікальних стратегій ставок на кіберспорт немає. Тому беттери, котрі давно займаються спортивними парі, можуть швидко обрати виграшну тактику. Є також немало спостережень і закономірностей, які можна застосувати.

Стратегії ставок на CS: GO

Популярна стратегія передбачає, що ставка буде зроблена на перемогу сильної команди на великому турнірі. Ставка на явного фаворита змагання виглядає цілком зрозумілим вибором, якщо дотримуватися двох умов:

  • турнір, на якому грає потенційна команда переможців, дійсно значущий;
  • результат майбутнього матчу зумовлює місце команди на змаганнях!

Якщо дві умови дотримуються, то можна сміливо ставити на вікторію передбачуваного лідера. В іншому випадку ризикувати не варто, оскільки коефіцієнти дана стратегія пропонує не найвищі, хоч і привертає малим ступенем ризику.

Друга стратегія пропонує зробити прогноз на аутсайдера на незначних змаганнях з невеликим призовим фондом. На невеликих турнірах команди фаворитів часто експериментують зі стилем гри, складом і так далі, що є причиною їх програшів слабшим суперникам. Команда передбачуваних «лузерів», навпаки, прагне продемонструвати відмінну гру і заявити про себе. Цим неодмінно варто користуватися при здійсненні ставок, адже коефіцієнти на вікторію аутсайдерів дуже високі (від 2.5 і вище), а прохідність такої події дорівнює 50-60%.

Стратегії ставок на League of Legends і Dota 2

Ці ігри дуже схожі між собою, тому і стратегія ставок на матчі даних киберспортівних дисциплін одна і та ж. Ставка на тотал карт вважається найліпшим вибором для беттера. Якщо зустрічаються рівні за силою команди (це можна зрозуміти, виходячи з останніх результатів команд, і їх особистих протистоянь), то слід поставити на тотал карт більше 2.5 У разі, коли має відбутися гра між фаворитом і аутсайдером турніру, то є сенс зробити ставку на тотал карт менше 2.5. Найчастіше букмекери радують коефіцієнтами на обидва результати, так що за допомогою цієї методики можна непогано заробити.

Стратегії ставок на World of Tanks

Ця гра останнім часом набирає все більших обертів, однак досі складно знайти дійсно хорошу стратегію. World of Tanks дуже динамічна і різка, так що результат зустрічі може визначити одна помилка або одне вдале потрапляння. При детальному аналізі є сенс ставити на перемогу аутсайдера. Передматчева підготовка дозволить чітко і правильно визначати, де матч не особливо важливий для фаворитів, а де визначається їх місце на турнірі. У першому випадку можна сміливо ставити на передбачуваних аутсайдерів, а в другому ризикувати явно не варто. Дана стратегія не приваблює великими коефіцієнтами, але з малим ступенем ризику. Тому при грамотному підході можна в кілька разів примножити свій первісний капітал. Заробляти за допомогою ставок на киберспортівні події – справа непроста. Воно вимагає певних знань, навичок і досвіду, тому постійна практика є ключем до вдалих ставок.