Welcome

Бонуси Retivabet для новачків і постійних клієнтів

Сучасні букмекерські контори можуть запропонувати своїм гравцям вигідні умови для ставок. Вони постійно розвиваються і надають вигідні бонуси, що дозволяє привернути увагу нових користувачів. Щоб беттери відчували себе максимально комфортно, вони отримують різноманітні бонуси від букмекера, включно з фріспінами за депозит і без, процентними бонусами за депозит і без депозиту та інші.

Фріспіни за реєстрацію і депозит

Букмекерська контора зазвичай роздає доволі щедрі бонуси при відкритті депозиту. Причина полягає у тому, що ставки на спорт користуються попитом, тому варто боротись за кожного нового гравця. Якщо ви давно хотіли почати ставити на футбол, хокей чи кіберспорт, то зараз саме час відкрити рахунок на сайті Retivabet. Букмекер має високу репутацію и гарну бонусну програму, що дозволить швидко збільшити депозит.

Також букмекерські контори проводять розіграші призів, нараховують заохочувальні бали, дарують безкоштовні обертання і багато інших призів. Бонуси також можна отримати завдяки регулярному поповненню рахунку. Постійні гравці ніколи не залишаться без уваги адміністрації, якщо букмекер бажає розвиватися.

Вступні або привітальні бонуси від букмекера

Це своєрідний бонус за реєстрацію, який є практично у всіх БК. Існує безліч різновидів вітальних бонусів:

  • гроші за депозит;
  • фріспіни за депозит;
  • процент від суми поповнення!

Їх розмір, спосіб виплати і умови використання залежать від кожного конкретного грального сайту і політики його адміністрації. У будь-якому випадку це подарунок для беттера за те, що він вибрав саме цю контору. Хоча бонуси за реєстрацію дуже різноманітні, їх можна розділити на дві категорії:

  • бездепозитний бонус;
  • бонус на депозит!

Бездепозітний бонус для ставок на спорт

Це бонус за реєстрацію, який нараховується після виконання ряду умов, але без внесення грошей за депозит. Наприклад, щоб отримати ці гроші, досить заповнити всі дані свого облікового запису або завантажити програмне забезпечення з контори. Особливість таких заохочень полягає в тому, що дає їх букмекер ще до внесення грошей на рахунок. Але і вивести бонусні гроші не можна. Їх необхідно відігравати. Умови відіграшу можуть бути різними: зробити ставки на подвоєну суму, відіграти весь приз на ставках з високим коефіцієнтом.

Бонус на депозит: гроші за поповнення рахунку

Бонуси від букмекера на депозит – це додаткова виплата, яка нараховується на рахунок гравця, після того як він вніс певну суму, обумовлену умовами сайту. Кожен ресурс вводить свої правила нарахування бонусу. Наприклад, розмір депозиту повинен бути не менше зазначеної суми, наприклад, від 20 євро. Бонус на депозит може складати відсоток від суми або фіксовану виплату, наприклад, 30 відсотків від першого внеску або навіть 100 відсотків для будь-яких нарахувань. Зазвичай подарунок до депозиту має верхнє обмеження. Такий бонус за реєстрацію і поповнення рахунку зазвичай потрібно відігравати.

Спін-бонус – це безкоштовні обертання, які дарує букмекерська контора без будь-яких умов. Цей варіант заохочення отримує все більш широку популярність і присутній практично на всіх ліцензійних сайтах. Спін-бонуси можуть входити в бонус за реєстрацію, видаватися в якості заохочення за перший або, наприклад, кожен 5 депозит.