Welcome

Актуальні ставки на кіберспорт

Щоб ставки на кіберспорт приносили дивіденди, необхідно ставитися до них з належною увагою. Гравцеві потрібно заповнити реєстраційну форму на букмекерському сайті, перевести певну суму на рахунок, щоб отримати змогу зробити першу ставку. Наступним кроком стане обрання стратегії, котра допоможе перемагати на спортивних парі частіше.

Змагання з кіберспортивних дисциплін діляться на кілька категорій. Ставлення гравців до матчів безпосередньо залежить від розігрування призового фонду. Команди вищого рівня викладаються лише на чемпіонатах з максимальними призами, а на інші заглядають заради тренування, випробування в бойових умовах нових стратегій, навчання новачків і т. д. Тому перший момент – коли ставите на матч, завжди цікавтеся, наскільки він важливий для команди.

Ще один момент – договірні матчі. Вони зустрічаються навіть на чемпіонатах вищого рівня, що не може не нервувати організаторів. Частково знизити запал любителів нечесної гри допомагають гучні дискваліфікації, в тому числі провідних спортсменів і команд. Частіше за все подібні матчі відбуваються на середніх чи малих турнірах, тому для власної безпеки краще ставити на найвідоміші чемпіонати.

Стратегія ставок на CS: GO

У кіберставках на КС: ГО є дві основні стратегії: ставити на виграш однозначного фаворита з поступовим підвищенням банку або ставити на програш переоціненого гравця. Якщо ви ставите на лідерів, шукайте чемпіонати з великими призами і чудовою мотивацією. У цьому випадку ризик договірних матчів знижується, а ваші ставки почнуть приносити прибуток. Якщо ви віддаєте перевагу маловідомі змагання з невеликими заохочувальними призами, ставте на аутсайдерів. Вони можуть вистрілити на будь-якому рівні, грають більш злагоджено, відповідально і легко можуть обійти навіть фаворита, котрий просто вирішив трохи «набрати форму» перед відповідальними змаганнями.

Слід враховувати, що і на престижних змаганнях, особливо спочатку, є незначні матчі, в яких команди не бояться експериментувати. Не варто дуже серйозно ставитися до букмекерських коефіцієнтів і прогнозів. Кіберспорт – відносно новий напрямок в світі ставок, тому професійних капперів тут немає. Краще самостійно скласти прогноз, адже для цього є вся необхідна інформація в інтернеті. Достатньо звернути увагу на:

  • склад команди;
  • стан головних гравців;
  • важливість наступної гри для кожної команди!

Стратегія ставок на Dota 2

Dota 2 – найбільш складна з точки зору прогнозування кіберспортивного дисципліна. Безризикових ставок тут не існує за визначенням, тому виграти можна навіть на ставках на аутсайдерів. Підсумок матчу в Доті визначається безліччю факторів: обраними героями, їх прокачуванням, скіла, рівнем командної гри. За кілька років, протягом яких проходять великі змагання з цієї дисципліни, не з’явилося жодної досить стабільною команди. Для порівняння – в CS: GO є кілька топових команд, які практично ніколи не програють.

Стратегія ставок на Старкрафт 2

У цій стратегії є кілька ігрових рас. Кожна з них має свої особливості і переваги. Плануючи ставки, потрібно враховувати всі відмінності між ними і оцінювати шанси команд, в тому числі і виходячи з їх раси. Крім цього, потрібно дивитися на формат турніру. В рамках одного матчу може бути від 1 до 7 раундів. Чим більше поєдинків, тим меншу роль грає фактор випадковості. Не забувайте про детальний аналіз карт. Кожна може стати зручною для певної раси і команди. Подібні знання підвищують ваші шанси на успіх в прогнозуванні.